Rekolekcje RUAH


Jakież było moje pozytywne zdziwienie, kiedy I konferencja i świadectwo osoby otwierającej te rekolekcje mówiło o... MIŁOŚCI!!!

Moje twardawe moim zdaniem serducho zaczęło się kruszyć. Morze łez, ocean łez zalały moją twarz.
Przepiękne, pełne miłości słowa, powaliły mnie. Z każdego pozornego zła Pan Bóg wydobywa dobro! Mówiła o bezgranicznym zaufaniu i wielkiej miłości! To one uświadomiły mi, aby nie ustawać w prośbach, abym potrafiła kochać, kochać coraz bardziej i bardziej, tak mocno.

I wiara... staram i chcę w to uwierzyć. I nadzieja...pragnę ją mieć.

Sprawdzają się słowa Pana Jezusa: Jeśli smutno ci ogromnie, nie płacz w kącie, lecz przyjdź do mnie!!

II konferencja również ogrom łask Bożych i przemiana serca. Sytuacja, w której znalazł się ten mężczyzna, gdzie dotknął dna przez uzależnienie, oddalenie od kościoła i sakramentów św. pozwoliła przez chorobę i śmierć ukochanej 5cio-letniej chrześniaczki Faustynki odbić się jak z trampoliny i dotknąć NIESAMOWITEJ ŁASKI NAWRÓCENIA, w której trwa do dziś. Swoim życiem daje świadectwo innym. Chwała Panu!!

Następne konferencje, świadectwa osób prowadzących i uroczysta msza św. zwieńczająca ten piękny dzień łask Bożych i Jego Matki, uświadomiły, że jeżeli Wszechmocnemu oddamy wszystkie choroby, niepokoje, pychę naszą obojętność i zatwardziałość naszych serc to On może odmienić nasze życie. Jeżeli to będzie zgodne z Jego wolą oczywiście. Zaczęłam analizować, że jeśli nie umiem słuchać swojego wnętrza, jeżeli głos Boży traktuję jako autosugestię lub głos mojej ludzkiej natury, Bóg przemówi do mnie przez innych ludzi. Chcę to przyjąć. Nadal z trudem uczę się tego. JEZU TROSZCZ SIĘ TY!!

Wielkie ukłony dla ks. Piotra, opiekuna, wszystkim razem i każdemu z osobna z PM, zespołowi muzycznemu za włożony trud , modlitwy, rozmowy pałające tą upragnioną serdecznością i miłością, przepyszne różnorakie ciasta. CHWAŁA PANU!!

Tylko Ty Panie możesz przemienić łzy w radość i wypełnić pustkę nieraz w moim sercu. Więc pozwól proszę rozkoszować się w Tobie, a będę żyła w pełni, ponieważ pragnę abyś był moją rozkoszą. Szczęśliwi, którzy płaczą, ale nie przez sentyment, czy z żalu, lecz dlatego, że CZUJĄ SIĘ ZŁĄCZENI z BOGIEM!

Amen

O.M.


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Buk
Copyright © 2013-2014 Przymierze Miłosierdzia w Buku